משלוח חינם מעל 350 ש"ח

סל הקניות שלך עדיין ריק

קצת עלינו

צ׳ירז - הבית של חובבי היין בישראל

צ׳ירז היא פלטפורמת תוכן איכותי, נגיש וחווייתי שמגלה עבור חובבי היין בישראל את היינות הטובים ביותר ואת הסודות הכמוסים של הסומליירים, ומביאה אותם עד הבית - תמיד ביחס התמורה למחיר הטובים ביותר.

עבור החובבים המתחילים צ׳ירז היא כרטיס הכניסה לעולם המופלא של היין. למבינים היא נותנת מפתחות להמשיך במסע הקסום בעקבות יינות בלתי נשכחים. יחד, נצעד בדרך משותפת ונתחקה אחרי היינות והיקבים המעניינים ביותר ואחרי הנושאים המרתקים את חובבי היין בארץ ובעולם.

היינות של צ׳ירז באים תמיד בתוך קונטקסט, וכל יין מוצג עם הסיפור הייחודי שלו, המורכב ממקום, אדם ושנה.

הערכים שלנו

01

יין בשבילנו הוא לא סתם משקה, הוא סיפור

מאחורי היינות שלנו יש תמיד סיפור ייחודי, אפילו ברמות המחיר הבסיסיות יותר. תמיד יימצא מאחוריהם אדם עם כוונה וסגנון, ולעולם הם יהוו ביטוי של המקום בו הם נעשו. בדיוק מסיבה זו, לכל בקבוק שתקבלו מאיתנו יצורף דף תוכן מקורי שנכתב במיוחד בשבילו, שיספר לכם את כל מה שחשוב לדעת על היין, על המקום שממנו הוא מגיע ועל האנשים שעומדים מאחוריו.

02

אוצרות קפדנית

בין אם יקבים מפורסמים או עדיין עלומים, בין אם מאזורים ידועים או מאיים נידחים, בין אם כוכבי-על או חקלאים צנועים, כל יין ב-Cheers נבחר על-ידינו בקפידה מתוך מאות היקבים של ישראל ומתוך אלפי היינות המיובאים ארצה. אצלנו אין ספקים, יש חברים ושותפים לדרך ולערכים. אנו בוחרים את היינות לפי איכותם, על פי הייחוד והעניין שלהם, ומעל לכל בזכות יכולתם לספק תמורה מעולה למחיר. אנחנו כאן כדי לחבר בינם

03

אנחנו עובדים בשבילכם

אתם תקבעו עד כמה רחוק, אם בכלל, תרצו לגלות עולם. אנחנו כאן, בראש ובראשונה, כדי לאפשר לכם להרחיב את האופקים, לרגש את החושים, להיחשף לטעמים, ניחוחות ומקומות חדשים. נשמח להעצים ולשדרג את עולם היין שלכם, אך נעשה זאת תמיד בהתאם לקצב וליכולות שלכם.

מי אנחנו

יאיר היידו

איש תרבות ויין, מייסדו של ביה״ס הישראלי לתרבות היין. מנהל אירופה לשעבר של חברת Riedel, יועץ היין של אל על, מרצה, כותב ומחנך יין.

איתי גלייטמן

בעבר כתב ומבקר היין של עיתון הארץ ומגזין השולחן. מחוץ לישראל, פרסם מאמרים במגזינים בינלאומיים כמו Wine Spectator

דרן לייבי

עובד למעלה מ20 שנה בענף היין ואלכוהול בארץ. טועם בפאנל מגזין יין וגורמה 20 שנה. בוגר WSET LEVEL 3 אנגליה

יניב פרסלר

יזם טכנולוגי שהקים וניהל מספר חברות סטארט-אפ בשווקים שונים. נגן גיטרה (רמת מתחיל), נשוי לתאיר ואב לשני עכברים קטנים.